Разработка платного шаблона Joomla
Friday, 30 September 2022 13:23

Mapa zawodów w Srebrnej Górze

Zgodnie z zapowiedzią prezentujemy trasy, na których 8 października 2022 w Srebrnej Górze będziecie rywalizować w ramach Bosch Enduro MTB Series.

Najważniejsze punkty i skrzyżowania będą oznaczone taśmami. Pełne oznakowanie tras będzie w piątek 7.10. do około godziny 13-14.

Prosimy więc aby  w tym czasie nie objeżdżać tras w piątek gdyż będzie to utrudniać naszą pracę.

OS 1 - Dolny Śląsk - Znajdź Swoją Trasę

OS 2 - Elements Hotel & SPA

OS 3 - Bosch eBike Systems

 OS 4 - Varta Power

 

 

Miło nam poinformować, że dzięki wsparciu ze strony multiagencji CONDITOR Ubezpieczenia każdy z uczestników wyścigu dla dzieci czyli Eightshot MTB Race zostanie objęty polisą NNW.
Mimo to pamiętajcie aby dobrze się przygotować na zawody i koniecznie wyposażyć się w kask (najlepiej full face) oraz minimum ochraniacze kolan i łokci.
PS. do rodziców, którzy dokonają do 6.10. rejestracji i płatności za udział swojego dziecka w wyścigu wyślemy drogą mailową informacje dot. przetwarzania danych osobowych i inne klauzule.

Więcej informacji o ofertach naszego Partnera znajdziecie na:
Saturday, 24 September 2022 22:12

Prezentacja tras dla dzieci - video

Prezentujemy trasy na wyścig dla dzieci czyli Eightshot MTB Race:

https://fb.watch/fL7JK3f9wP/

https://fb.watch/fL7KE8ANDB/

 

 

UWAGA !!
Start zapisów i nowa kategoria wiekowa na wyścig dzieci !!

W piątek 16 września o godzinie 20:00 startujemy z zapisami na EIGHTSHOT MTB RACE czyli wyścig enduro dla dzieci.
Ostatecznie rywalizacja odbędzie się aż w 5 kategoriach wiekowych: 5-6, 7-8, 9-10, 111-12 i 13-14 lat !!

Rejestracja na:
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=7150

Przed rejestracją zapoznaj się z REGULAMINEM  

 

Za nami już 3 edycje Polskiej Serii Enduro. W większości kategorii kwestia miejsc na podium w generalnce jest jeszcze otwarta. W Srebrnej Górze wszystko się wyjaśni.

Zapraszamy do analizy wyników, no i oczywiście do zapisania się na zawody Bosch Enduro MTB Series i zapraszamy do Srebrnej Góry.

WYNIKI  PO  3  EDYCJACH - poprawione

ZAPISY na Srebrną Górę

 

 Zakończenie sezonu Enduro MTB Series w Srebrnej Górze

Zakończenie sezonu wyścigów enduro mtb w Polsce zapowiada się niezwykle ciekawie. Nie dość, że zawody z cyklu Enduro MTB Series wracają do Srebrnej Góry, to jeszcze organizatorzy zapowiedzieli wyścig enduro dla dzieci.

W sobotę 8 października odbędzie się finałowy wyścig cyklu, czyli Bosch Enduro MTB Series. Po dwóch latach przerwy impreza wraca do Srebrnej Góry. Gmina Stoszowice gościła już trzykrotnie tę imprezę, która w 2018 roku miała rangę Mistrzostw Polski. W tym sezonie na uczestników czeka rywalizacja na trasach, które będą połączeniem istniejących linii oraz kilku nowych wariantów. Z przebiegiem odcinków specjalnych można będzie się zapoznać kilka dni przed wyścigiem, ale ich ostateczny przebieg będą wyznaczały taśmy i oznaczenia w dniu zawodów. Za przygotowanie tras odpowiadają twórcy i gospodarze tras enduro w Srebrnej Górze, czyli Piotr Kurczab i Marek Janikowski z PM Bike Experts. Zaplanowane są 4 odcinki specjalne. Grupy Race będą miały do pokonania wszystkie OS-y, których łączna długość wraz z dojazdami wyniesie około 28 km, co da w sumie ok. 1400 metrów przewyższenia. Z kolei grupy Hobby będą miały do pokonania trzy odcinki specjalne. Ich rywalizacja zakończy się po około 23 km i pokonaniu ok. 1100 metrów przewyższeń. Zaplanowany jest jeden bufet regeneracyjny, po drugim odcinku specjalnym, który zaopatrzony będzie m.in. w produkty Nutrend oraz Kresto. Tradycyjnie po wyścigu na zawodników czeka posiłek regeneracyjny oraz możliwość umycia roweru, w czym pomogą z pewnością produktu Bike on Wax. Sobotę pełną wrażeń zakończymy dekoracją zwycięzców, losowaniem nagród i wieczornym ogniskiem. Podczas losowania jak zwykle sporo „łakomych kąsków” np. vouchery na badania wydolnościowe i bike fitting do SGR Lab, bony na zakup kół Dandy Horse, bidony i uchwyty na telefon Fidlock i wiele innych.
Rejestracja na wyścig już trwa i można jej dokonać TUTAJ >>   Limit miejsc wynosi 280 osób, z czego 10 grup (200 osób) to Race, a 4 grupy (80 osób) to Hobby.

Z kolei w niedzielę 9 października zapraszamy na Eightshot MTB Race, czyli wyścig enduro dla dzieci. Zawody zaplanowane są dla dzieci od 5 do 12 roku życia (podział na cztery kategorie wiekowe: 5-6, 7-8, 9-10 oraz 11-12 lat, osobno dla chłopców i dziewczynek). Przygotowane będą 2 różne trasy, z którymi dzieci i ich rodzice będą mogli się zapoznać już w sobotę. Szczegóły rywalizacji oraz regulamin mają zostać opublikowane za kilka dni i wtedy też ruszą zapisy na to wydarzenie. Dla starszych kategorii szykuje się wjazd „tarpanem”, dla młodszych, krótsza runda przy samym miasteczku zawodów.

Ale to nie koniec atrakcji zaplanowanych przez organizatorów. Przez cały weekend będzie możliwość bezpłatnego testowania rowerów dziecięcych Puky oraz Eightshot. Na dorosłych z kolei czekać będą elektryczne rowery KTM. Oprócz tego naszą imprezę odwiedzą eksperci z Bosch eBike Systems, którzy chętnie odpowiedzą na Wasze pytania dotyczące rowerów ze wspomaganiem elektrycznym, oczywiście na bazie systemów Bosch. Pojawią się także przedstawiciele Elements Hotel & SPA ze Świeradowa-Zdroju, oraz producent odzieży 3biker ze swoimi świetnymi produktami i możliwe że ktoś jeszcze… :)

Warto też przypomnieć, że zawody Bosch Enduro MTB Series będą czwartą i ostatnią edycją Polskiej Serii Enduro. Zapowiada się więc dodatkowa motywacja dla uczestników do walki o każdą sekundę.

Więcej informacji znaleźć można na www.enduromtbseries.pl oraz na Facebooku, gdzie publikowane są informacje o zawodach (www.facebook.com/EnduroMTBseries).

Tak było w Srebrnej Górze w 2019 roku > www.facebook.com/100063475246387/videos/1196855577173154
Jak będzie w tym roku – przekonajcie się osobiście.

 

Plan imprezy wygląda następująco:
piątek, 7 października - odbiór pakietów w biurze zawodów, możliwość zapoznania się z trasą
sobota, 8 października - wyścig Bosch Enduro MTB Series, dekoracja zwycięzców, ognisko
niedziela, 9 października - Eightshot MTB Race, czyli wyścig enduro dla dzieci

 

 

 

Page 1 of 5