Разработка платного шаблона Joomla
niedziela, 31 lipiec 2022 18:43

8 października ścigamy się w Srebrnej Górze

Ten niełatwny pod względem organizacyjnym sezon zakończymy w Srebrnej Górze. Wyścig zaplanowany na sobotę 8 października nie będzie miał foruły "on-sight". Przebieg tras podamy kilka dni wcześniej, niemniej pamiętajcie, że ostateczny ich przebieg wyznaczają traśmy podczas zawodów. Z kolei na niedzielę staramy się przygotować wyścig enduro dla dzieci. Pracujemy nad jego przebiegiem oraz charakterem, tak więc niebawem oczekujcie kolejnych informacji.

Tak jak dotychczas uczestnicy będa mieli prawo wyboru grup startowych - Race lub Hobby. I tak jak do było wczesniej grupy Hobby pojada jeden odcinek specjalny mniej. Zapisy odpalamy pod koniec sierpnia.

Impreza odbędzie się dzięki zaangażowaniu PM Bikes Experts (czyli twórcom tras m.in. w Srebrnej Górze, Zieleńcu, całej sieci Singletrack Glacensis), oraz wsparciu ze stony Gminy Stoszowice, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, oraz naszym partnerom i sponsorom. Ponadto już teraz dziękuję ekipie organizacyjnej w tym całemu "Enduro Patrolowi" oraz Wam drodzy zawodnicy, że uczestniczycie w naszych imprezach przez co mamy dla kogo je robić :)