Разработка платного шаблона Joomla
Tuesday, 26 October 2021 23:45

Dysk do zadań specjalnych

Dysk Transcend Portable ESD230C 480GB

Ilość zdjęć i ujęć filmowych wykonywana na naszych zawodach jest bardzo duża. Kilka aparatów, kamer, wiele gigabajtów danych. Jak to wszystko ogarnąć, gdy do oficjalnego video używamy materiały od samych zawodników? Tu z pomocą "przyszedł" dysk Transcend ESD230C o pojemności 480 GB. To mały, wygodny dysk SSD, który oferuje wysokie transfery oraz bezpieczeństwo danych (tworzy kopie zapasowe i szyfruje dane wrażliwe).

Dysk został wyposażony w interfejs USB-C (3.1 Gen 2) z obsługą UASP, dzięki czemu zapewnia prędkość odczytu i zapisu na poziomie odpowiednio nawet 520 i 460 MB/s. To niezwykle przydatny, gdy podczas organizacji wyścigu czy sesji stale się spieszymy. Dołączony kabel USB-C umożliwi szybkie połączenie z nowoczesnymi ultrabookami i komputerami MacBook, jak również z urządzeniami mobilnymi obsługującymi technologię OTG. Natomiast znajdujący się w zestawie przewód USB-C do USB-A (3.1 Gen1) zapewnia kompatybilność ze wszystkimi komputerami stacjonarnymi i laptopami.

Jak na razie nas nie zawiódł, mimo że przeszedł testy bojowe w deszczu i kilka upadków a kilka razy dostarczył wiele GB filmowej surówki naszemy filmowcowi.

 

Strona www producenta.